piątek, 30 kwietnia 2010

Początek

Zaczynam.
Pisać zaczynam. Nie mam pojęcia, czy poza mną ktoś to przeczyta ale zakładam, że tak. To jest przecież możliwe, prawdopodobnie przez przypadek ktoś tu wejdzie.

Dlaczego ludzie piszą blogi? Bo maja komputer i dostęp do internetu i chcą pokazać, że potrafią pisać i czytać. A może mają coś ciekawego do przekazania innym?
Zastanawiam sie, czy ja mam. Nie wiem. Może tak. Może cos sobie przypomnę albo coś sie wydarzy.

Jestem stara. Komputera jako takiego czyli włączania, wyłaczania i układania pasjansa nauczyły mnie dzieci - córka i jej chłopak. I dzięki im za to. Osobie mocno dorosłej bardzo trudno jest wejść do wirtualnej przestrzeni. Powiedzmy, że umiem już się w tym świecie poruszać. To niestety nie znaczy, że potrafie sie w nim odnaleźć. Ale próbuję.

8 komentarzy:

 1. Witaj w społeczności blogowej ... dasz radę, jak coś służę pomocą :D

  OdpowiedzUsuń
 2. i ja tez trzymam kciuki :) dobrze bedzie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj! Witaj!
  Na pewno dasz sobie radę!
  Czekamy na ciąg dalszy, i dalszy, i dalszy....
  :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wielkie brawa i czekamy na więcej :)))
  Trzymam kciuki

  OdpowiedzUsuń
 5. A czemu miałabyś nie dać rady??
  :-))

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie takim rzeczom i sprawom dałaś radę Martyno. Chętnie tutaj pozaglądam, bo ciekawie piszesz o swoim z pozoru spokojnym życiu. Ściskam i życzę powodzenia, ja tez jestem mooocno dorosła, jednak nadal nie potrafię załozyć sobie bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. wiek nie gra roli ,badzo fajny blog i paczworki:) ,mi nie najlepiej idzie ani jednego komentarza ,ale co tam może sie rozwinę i ktoś chętniej zajrzy i nacieszy oko na razie nie ma czym.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Maryno, dotarłam tu od ostatniego posta! Zachwycająco piszesz, masz ciekawe spostrzeżenia, pozwól że się tu porozglądam, bo miło i pięknie!

  OdpowiedzUsuń