poniedziałek, 20 września 2010

Spotkanie szyciowe


Byłam na spotkaniu z kobietami, które haftują i z szyjącymi patchworki. Przeżycie niesamowite, dwadzieścia maszyn razem, tony szmat, wymiana doświadczeń, rady i porady dla gromady. Bardzo fajnie.
Impreza odbyła sie w Świętochłowicach w przyjaznym Młodzieżowym Domu Kultury. Panie uczestniczą w projekcie "Kołderki za jeden uśmiech". Osobiście słabo jestem zaangażowana w akcję, ale to zupełnie nie przeszkodziło w doskonałej zabawie i przyswajaniu nowinek.

3 komentarze:

 1. Maryno, to fajne kobietki, takie spotkania są zawsze inspirujące i ważne!

  Ja mam takie nieśmiałe pytanie: Czy mogłabyś zmienić opis w profilu?
  Dla mnie jesteś wspaniałą osobą, ciekawą, mającą wiele do zaoferowania, pasjonatką, marzycielką, a piszesz o skraju życia!!!! Jesteś w pięknym wieku jak my wszystkie (obojętne czy mamy 20, 40, czy 90 lat!) i przed nami WSZYSTKO DO ZDOBYCIA!!!!!
  Maryno, tak pomyśl, czy wiele się zmieniło w Twym uśmiechu od czasu gdy miałaś 15 lat? Mnie się wydaje, że czas mi stanął na 20.
  Gdy tak o sobie pisałaś chyba lał deszcz przez tydzień, a Ciebie bolała głowa.
  Nie gniewaj się, ale opis nie pasuje do Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja uwielbiam te spotkania! I bardzo się cieszę, że przybywają wciąz nowe osoby, nowe pasjonatki, z którymi można się wymieniać doświadczeniami, spostrzeżeniami, z którymi mozna wspaniale spędzić czas! I bardzo sie cieszę, że sie poznałyśmy!!!
  I Tak samo jak moja przedmówczyni, jestem zdania, że powinnaś zmienić opis w profilu!!! I to KONIECZNIE!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. No, teraz to można sobie dopowiedzieć.... Bo JESTEŚ! Jakikolwiek by nie przyszedl dzień i chwila - najważniejsze, że JESTEŚ!
  A dla każdego mozesz być inna!

  Dziękuję za zmianę!!!!!!

  OdpowiedzUsuń