piątek, 8 października 2010

Harcerska poduszkaChciałam uszyć poduszkę inną niż wszystkie dotychczasowe. Narysowana na papierze wyglądała ładnie i ciekawie, uszyta kojarzy mi się z harcerstwem i podoba raczej średnio. Pokazuję, żeby zastąpić kolorowym zdjęciem gazetę na blogu. Może sie akurat taki wzór komuś spodoba.

11 komentarzy:

 1. Mnie akurat ta poduszka podoba się bardziej niż wcześniej proponowane układy.Ta jest oryginalna.A i zestaw kolorów też ładny.

  OdpowiedzUsuń
 2. wzór jest ładny, wykonanie też - oj, chyba nas kokietujesz:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ona jest cudna! Mało kto taki wzór wykorzystał, co nie oznacza, że jest nieciekawy. Wprost przeciwnie- bardzo fajny! Ja jestem zachwycona!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłam harcerzem i mnie się ta poduszka akurat nie kojarzy :))) ma fascynujący wzór i świetny dobór kolorów. Jednym słowem jest super :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Też byłam harcerzem ( a właściwie jestem, bo podobno harcerzem się nie przestaje być :D) i też mi się nie kojarzy :)
  Za to kojarzy mi się z holenderskimi wiatrakami i polami pełnymi czerwonych tulipanów :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. To wytłumaczę, dlaczego ona dla mnie harcerska - toto ciemne wygląda jak góra lilijki harcerskiej. Zreszta może po wypchaniu lilijke widać mniej... Mąż zobaczył leżący na stole w pracowni wierzch poduszki i zapytał, czy zabrałam się za reklamę krawatów. Jak widać, każdy ma inne skojarzenia. I dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak czy tak pobiłaś tą poduszką inne gwiazdy!

  OdpowiedzUsuń
 8. Mnie też się od razu z wiatrakami skojarzyła, w końcu mam ich tu pod dostatkiem ;) Wzor bardzo mi sie podoba, czy mozna liczyc na tutek ?

  OdpowiedzUsuń
 9. mi się tez harcersko kojarzy :) ale poduszka jest bardzo elegancka!

  OdpowiedzUsuń
 10. wow... fajna :) Kojarzy mi się z gwiazdami heraldycznymi w legandarium Tolkiena.
  Może z harcerstwem kojarzy Ci się przez kolory? Ale jest bardzo ładna i wzór jest taki smukły, że jest przez to "lekkie" mino, że kwadratowa sama w sobie :) Ładna jest i już!
  ;)

  OdpowiedzUsuń