czwartek, 17 lutego 2011

Wygrałam !!!!


Wygrałam konkurs na narzutę na łóżko dzięki czytelnikom bloga, przyjaciołom, znajomym, rodzinie. Głosowaliście na moja narzutę, za co serdecznie dziekuję. Jurorzy-sponsorzy nagród mieli takie samo zdanie jak głosujący czyli mogę sie spodziewać nagrody w postaci jakichś patchworkowych tkanin. Cieszę sie bardzo i pękam z dumy.

Nie próżnuję. Szyję coś. To coś to narzuta na łóżko młodej, energicznej dziewczyny, która pokazała palcem to, czego sobie życzy. Dokładnie takie ma być. Kłopot w tym, że to będzie plagiat, bo nie ja wymyśliłam wzór. Wprawdzie w patchworkach podobno wszystko juz było, ale ten wzór jest dość charakterystyczny i niecodzienny. Napisałam do Australii, bo tam ów pierwowzór powstał. Poprosiłam o zgodę na pokazanie tutaj, na blogu mojej-niemojej narzuty. Moja dlatego, że uszyłam sama z własnych tkanin a cudza, bo skopiowana prawie dokładnie. Czekam na odpowiedź i w zależności od tego, jaka ona będzie - pokażę albo wyślę do przyszłej właścielki bez chwalenia się.

Żeby smutno i ciemno na blogu nie było - zdjęcie wiosennego kota w Dniu Kota i serdeczne życzenia dla wszystkich kotów - bądźcie kochane.

21 komentarzy:

 1. Też się czasami zastanawiam , gdzie konczy się szukanie inspiracji , a gdzie zaczyna sie plagiatowanie. W szyciu patchworków dla mnie najwspanialsze jest tworzenie obrazu z kolorów , który jest tylko mój. Wzór tak jak napisałaś , jest szablonem przez kogoś s tworzony ale wypełniony poza tym całkowicie inna treścią. Niepowtarzalna . Mam nadzieję zobaczyć narzute , którą tworzysz . Pozdrawiam. A dzisiaj jest dzien kota , wiec kota tez pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiedziałam!! ;-))
  Gratulacje! W pełni sobie zasłużyłaś, Czerwony Październik był bezkonkurencyjny...;-)
  Twojemu Kotkowi najlepsze życzenia od moich kociaków!
  Ciebie ściskam czule!

  OdpowiedzUsuń
 3. to jak nie będzie zgody to ja poproszę na maila fotkę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tosiu, ja nie miałam wątpliwości, że wygrasz. Gratuluję! Zasługujesz na to pierwsze miejsce jak nikt inny!
  Kot cudny!
  Z radosnym pozdrowieniem!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję!!! Też głosowałam na Ciebie. Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Serdeczne gratulacje i mam nadzieję że uzyskasz zgodę i zaspokoisz nasza ciekawość :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Serdeczne gratulacje!
  I życzę kolejnych takich wspaniałych wygranych!

  OdpowiedzUsuń
 8. Serdeczne gratulacje. Nie sądzę, żebyś wygrała tylko dzięki popularności bloga - ja głosowałam zgodnie ze swoim zdaniem, i twoja narzuta naprawdę się wybijała, nawet w oczach takiego laika, zarówno kolorem, kompozycją jak i pracochłonnością. Należała Ci się ta wygrana!

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje !!!! W pełni zasłużyłaś na nagrodę :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulejemy! "Czerwony Październik" zdecydowanie był liderem!

  OdpowiedzUsuń
 11. Maryna, serdeczne gratulacje, masz w nas wiernych kibiców, ale głosów było znacznie więcej a więc myślę, duma Cię rozpiera :) i słusznie! Myślę, że słoneczny też by wygrał - wciąż mi siedzi w głowie te radosne słońce!

  OdpowiedzUsuń
 12. Serdeczne gratulacje!!!
  Ja również mam nadzieję, że jednak zobaczymy tę narzutę, strasznie jestem ciekawa, co to za wzór!
  Pozdrawiam! Wiosenny kotek uroczy :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratulacje!Wieeeeedziałam,że wygrasz:)))
  Muszę się przyznać,że zaglądając na Twój blog i podobne,zaczynam nabierać ochoty na podobne wyroby.Muszę tylko podejść do Empiku i popatrzeć po tego typu książkach.Lubię być dobrze przygotowana.A może mi coś polecisz?Pozdrawiam serdecznie Wszystkich:)))

  OdpowiedzUsuń
 14. Dziękuję, kochane dziewczyny.
  Orko, jest taka książka "Patchwork dla ambitnych"
  autorka to Lise Bergene. Można kupić w empiku i w internetowych księgarniach. Nie mam jej, ale przeglądałam. Dobra, jasno napisana i pięknie ilustrowana. Kosztuje około 30 zł. Mając ja w ręku dość łatwo zorientować się, o co w tym szyciu chodzi.

  OdpowiedzUsuń
 15. Dzięki!Napewno sobie dam radę no bo w końcu jestem technik odzieżowy od 150 lat:)))

  OdpowiedzUsuń
 16. Tosiu wygrałas przede wszystkim dzieki swym zdolnościom i talentom, a dopiero potem dzieki głosom!!! Narzuta była fenomenalna! Nie mogło więc być inaczej!!!
  Buziaki dla kotka:)

  OdpowiedzUsuń
 17. No cieszę się jak nie wiem co, wspaniale, że wygrałaś ale to nic dziwnego - byłaś bezkonkurencyjna

  OdpowiedzUsuń